وبلاگ ایران ادز

سیستم کسب درآمد از طریق همکاری در جذب کاربر ایران ادز

۱۳ شهریور ۱۳۹۵, توسط مدیر سایت, دسته آموزش های سایت
سیستم کسب درآمد از طریق همکاری در جذب کاربر ایران ادز
۳٫۵ (۷۰%) ۲ votes

ایران ادزی های گرامی

همان طور که می دانید، کسب درآمد از طریق انتشار آگهی تبلیغاتی تنها برای کانال های با حداقل ۱۰۰۰ عضو امکان پذیر می باشد. از این رو، بر آن شدیم تا روش دیگری را برای افرادی ایجاد کنیم که تعداد اعضای کانال شان کمتر از این تعداد است و یا افرادی که میخواهند سهم بیشتری از کسب درآمد از ایران ادز داشته باشند. در نهایت، سیستم همکاری در جذب کاربر ایران ادز را ایجاد کردیم.

روش کار سیستم همکاری در جذب کاربر ایران ادز بسیار ساده است. در این سیستم، شما سایت ایران ادز را به دیگران معرفی می کنید. زمانی که فرد معرفی شده از سوی شما در سایت ایران ادز ثبت نام کرده و درآمدی از سایت کسب می کند، ما مبلغی معادل با ۵ درصد درآمد فرد معرفی شده را از طرف خودمان به عنوان هدیه به شما پرداخت می کنیم.

اجازه بدهید برای شما مثالی بزنم. فرض کنیم که شما ۱۰ نفر زیر مجموعه دارید. اگر هر کدام از افراد زیر مجموعه شما ماهیانه ۱ میلیون تومان کسب درآمد کنند، مبلغی معادل با ۵۰۰ هزار تومان به عنوان پورسانت ماهیانه به شما تعلق گرفته و پرداخت خواهد شد.

ممکن است این سؤال در ذهن شما شکل گرفته باشد که ایران ادز از کجا متوجه می شود که کدام افراد زیر مجموعه شما هستند. پاسخ این سؤال بسیار ساده است. در سیستم همکاری در جذب کاربر ایران ادز، به هر فرد لینک اختصاصی و منحصربفردی تعلق می گیرد. زمانی که شما این لینک را با دیگران به اشتراک می گذارید، فرد از طریق این لینک اختصاصی وارد سایت شده و ثبت نام می کند و سیستم به صورت کاملا خودکار و هوشمند تشخیص می دهد که این فرد از سوی شما وارد سیستم شده است و ایشان را جزو زیرمجموعه شما قرار می دهد. هم چنین، شما می توانید به بخش زیرمجموعه خود مراجعه نموده و کلیه اطلاعات و سودرسانی مربوط به زیرمجموعه هایتان را مشاهده نمایید.

پس درنگ نکنید و هم اکنون مجموعه گیری را آغاز کنید.

برای مجموعه گیری پس از اینکه وارد بخش کاربری خودتان شدید میتوانید بر روی منو همکاری در جذب کاربر کلیک کنید و یا بر روی لینک زیر کلیک کنید.

برای فعالی سازی این سیستم مطابق شکل پس از اینکه وارد ناحیه کاربریتان شدید بر روی قسمت همکاری در جذب کاربر کلیک و یا بر روی لینک زیر کلیک کنید تا به این قسمت هدایت شوید.

https://iranadsco.com/affiliate

همکاری در جذب کاربر ایران ادز

در قسمت شماره ۲ لینکی مخصوص شما میباشد که میتوانید این لینک به افراد دیگر بدهید تا از این طریق عضو سایت شوند. همچنین ما متنی را به این منطور آماده کرده ایم که متوانید این متن را در کانال خود و یا گروه های دیگر منتشر کنید و اقدام به جذب زیرمجموعه کنید.

همکاری در جذب کاربر ایران ادز

همچنین هر زمان کسی از این طریق عضو سیستم ایران ادز شود همان لحظه نام وی در قسمت جذب کاربر ایران ادز قرار میگیرد.

همکاری در جذب کاربر ایران ادز

در نهایت هر زمان کسی از زیرمجموعه های شما از سیستم کسب درآمد کند پورسانت شما در این قسمت قابل مشاهده میباشد و همان زمان به حساب شما در سایت واریز میشود.

۴ دیدگاه

خب، شما چی فکر می‌کنید؟