وبلاگ ایران ادز

دلیل باز نشدن عکس های تلگرام

۲۹ مهر ۱۳۹۵, توسط مدیر سایت, دسته آموزش های تلگرام
دلیل باز نشدن عکس های تلگرام
به این مقاله نظر دهید.

 

شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که بخواهید عکسی را در تلگرام باز کنید اما متوجه شوید که نمی توانید عکس های تلگرام را باز کنید و این سوال را از خود بپرسید که « چرا عکس های تلگرام باز نمیشه»؟ دلیل بازنشدن عکسهای تلگرام که بیشتر در گوشی های اندرویدی مشاهده می شود می تواند به چند عامل بستگی داشته باشد. در زیر عوامل مربوط به مشکل بازنشدن عکس ها در تلگرام را بررسی می کنیم:دلیل باز نشدن عکس های تلگرام
۱- قدیمی بودن نسخه اپلیکیشن تلگرام شما
اگر از نسخه های قدیمی تلگرام استفاده می کنید، ممکن است عکس های تلگرام برای شما باز نشوند. برای رفع این مشکل، باید تلگرام خود را به روز رسانی کنید.

۲- پرشدن حافظه کَش (Cache)
کلیه فایل های تلگرام در پوشه ای به نام Cache ذخیره می شوند. وقتی این حافظه پر می شود، تلگرام به خوبی عمل نمی کند و عکس های تلگرام شما باز نمی شوند. برای رفع این مشکل، باید به پوشه Cache رفته و فایل های درون آن را پاک کنیدو توجه داشته باشید که درون این پوشه فایل های زیادی وجود دارند و ممکن است پاک کردن تمامی این فایل ها زمان بر باشد.

۳- اختلال با IP ایران
ممکن است علت بازنشدن عکس ها در تلگرام، عدم استفاده از نرم افزارهای عبور از تحریم باشد که در صورت استفاده از این نرم افزارها، دیگر به این مشکل برنخواهید خورد.

۴- ساعات شلوغی (پرترافیک) تلگرام
اوج ترافیک استفاده از تلگرام بین ساعت ۹ تا ۱۲ شب است. از این رو، ممکن است عکس های شما به خاطر ساعت شلوغی اصلا باز شوند یا دیر بارگزاری شوند.

امیدوار هستیم این مطلب به شما در رفع مشکل بازنشدن عکس ها در تلگرام کمک کرده باشد. اگر شما صاحب کانال تلگرام هستید و یا در زمینه تلگرام فعالیت می کنید و به دنبال درآمدزایی هستید و یا اگر خواستار انجام تبلیغات در تلگرام برای کسب و کار یا حرفه خود و فروش محصولات تان هستید، کافی به ایران ادز سری بزنید و از تمامی گزینه های ایران ادز در زمینه تبلیغات تلگرامی به خصوص تبلیغات کلیکی تلگرام استفاده نمایید.

خب، شما چی فکر می‌کنید؟