وبلاگ ایران ادز

ربات‌های درون‌خطی تلگرام

۱ آبان ۱۳۹۵, توسط مدیر سایت, دسته آموزش های تلگرام, معرفی ربات
ربات‌های درون‌خطی تلگرام
۵ (۱۰۰%) ۱ vote

شاید بتوان مهم ترین مزیت ربات ها نسبت به کانال ها را شخصی سازی پیام ها برای هر کاربر دانست.

در تغییر جدید تلگرام که ابتدا در بخش api مربوط به ربات‌ها و سپس طی یک پست غیررسمی در وبلاگ تلگرام، ربات‌های درون‌خطی (inline) معرفی شده‌اند.

توضیح آنکه قبلا شما برای تعامل با یک ربات مجبور بودید که وارد محیط ربات شوید و از نتایج تعاملات‌تان با آن، به شخص/گروه/کانال فوروارد کنید. اما در روش جدید، شما کافی است که در همان محیط شخص/گروه/کانال و در محل تایپ نوشته، ابتدا نام روبات موردنظر را بنویسید و سپس عبارتی که برای جستجو باید به آن ارسال شود را ذکر کنید و از بین نتایجی که در آنجا ظاهر می‌شود، یکی را انتخاب کنید تا ارسال شود:

ربات‌های درون‌خطی تلگرام
ربات‌های درون‌خطی تلگرام

 

تلگرام خودش ۵ ربات پیشفرض @wiki  ، @bold ، @gif ، @vid ، @big را معرفی کرده اما برنامه‌نویسان میتوانند ربات های دلخواه خود را نیز بسازند.

امیدوار هستیم این مطلب به شما در مورد ربات های درون خطی تلگرام کمک کرده باشد. اگر شما صاحب کانال تلگرام هستید و یا در زمینه تلگرام فعالیت می کنید و به دنبال درآمدزایی هستید و یا اگر خواستار انجام تبلیغات در تلگرام برای کسب و کار یا حرفه خود و فروش محصولات تان هستید، کافی است به ایران ادز سری بزنید و از تمامی گزینه های ایران ادز در زمینه تبلیغات تلگرامی به خصوص تبلیغات کلیکی تلگرام استفاده نمایید.

خب، شما چی فکر می‌کنید؟