قوانین سفارش افزایش اعضای کانال تلگرام در سایت ایران ادز (سایت، ما)

  1. تکمیل سفارشات حداقل 24 ساعت به طول می انجامد.
  2. ما مسئولیتی در قبال تکمیل سفارشات طی 24 ساعت را نداریم امّا تمامی تلاش خود را خواهیم کرد تا در سریع ترین زمان ممکن سفارش شما را تکمیل نماییم.
  3. ما مسئولیتی در قبال ریزش اعضای کانال، ممبرهای مجازی، به روز رسانی ها (آپدیت ها) و سیاست های تلگرام، پس از افزایش اعضا را نداریم.
  4. مسئولیت اطلاعات درخواستی برای بخش های مشخص شده در سایت به عهده شما است و ما هیچ گونه مسئولیتی را در این مورد نخواهیم داشت.
  5. فروش ممبر در چارچوب سایت یا شماره های داخل سایت امکان پذیر است و ایران ادز هیچ عامل فروشی ندارد، از این رو مراقب کلاه برداران باشید.
  6. تنها چیزی که برای سفارش ممبر مجازی تلگرام لازم است فقط لینک کانال شماست و ما به هیچ اطلاعات دیگری از شما و مخاطبین شما دسترسی نداریم.
  7. پس از پرداخت از صفحه بانکی، دکمه تکمیل سفارش را بزنید در غیر اینصورت مبلغ کسر شده از حساب شما دوباره به حساب شما برگشت خواهد خورد و سفارش ناتمام خواهد ماند.
  8. پاکسازی بعضی از شماره ها و یا اعضای مجازی تلگرام از کانال ها به عهده تلگرام است و در صورت خرید ممبر فیک، مسئولیت آن به عهده خریدار می باشد و ما مسئولیتی را در این مورد نخواهیم داشت.
میخواهم عضو کانال ایران ادز شوم

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق به شرکت ایران ادز می‌باشد.