تبلیغات کلیکی

با گسترش تعداد کانال های تبلیغاتی با موضوعات مختلف در تلگرام و استفاده هرچه بیشتر کاربران شبکه های اجتماعی از این ابزار،فضای بسیار مناسبی بوجود آمد تا بتوانبم تبلیغات کالاها و خدمات مختلف را در کانال های مرتبط با آنها انجام دهیم.

ما تبلیغات شما را در کانال های مرتبط با محصول یا خدمات شما قرار میدهیم و تنها زمانی که بر روی آگهی شما کلیک شود، هزینه ای را بابت آن کلیک از شما دریافت خواهیم کرد.

هدفمندی

همواره تبلیغات هدفمند موجب اثربخشی و صرفه جویی بیشتر در هزینه ها میشود. شما با انتخاب هدفمندی موضوعی دلخواه میتوانید تبلیغات خود را به صورت هدفمند انجام دهید و تا حد بسیار زیادی در هزینه های خود صرفه جویی کنید.

گارانتی کلیک ها

کلیک های غیرواقعی و تکراری به واسطه تخصص و تجربه تیم فنی ما به هیچ وجه محاسبه نمیشوند. اگر نمایش دهنده ای سعی در ایجاد کلیک های تقلبی کند، شناسایی و متوقف میشود. ما در ایران ادز از تجربه و تخصص مان استفاده خواهیم کرد تا تجربه لذت بخشی را برایتان بوجود آوریم.

شیوه های نمایش تبلیغات و هزینه ها

تبلیغات متنی تا ۴۰۰۰ کاراکتر متن معادل با ۳۰۰ تومان به ازای هر کلیک

تبلیغات تبلیغات متنی تصویری با ۱۲۰ کاراکتر متن و یک تصویر معادل با ۲۰۰ تومان به ازای هر کلیک

تبلیغات متنی و گیف با ۱۲۰ کاراکتر متن و یک تصویر گیف حرکتی معادل با ۲۰۰ تومان به ازای هر کلیک

تبلیغات متنی ویدئویی با ۱۲۰ کاراکتر متن و یک فایل ویدئویی معادل با ۲۰۰ تومان به ازای هر کلیک

آمار تبلیغات

به واسطه کنترل پانل هوشمندی که برایتان مهیا کردیم، پس از ایجاد هر کمپین میتوانید آمارهای مربوطه را به همراه انواع نمودارمشاهده و بررسی نمایید.

همین امروز کمپین تبلیغاتی خود را شروع کنید.

ایجاد کمپین جدید
میخواهم عضو کانال ایران ادز شوم

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق به شرکت ایران ادز می‌باشد.