قوانین ایران ادز

کلیه کاربران سرویسهای ایران ادز و کلیه اشخاص پس از تهیه هر یک از سرویسهای ایران ادز و یا عضویت در آن، موظف به رعایت کامل شرایط سرویس ایران ادز می باشند. ماهیت این شرایط برای تضمین رعایت حقوق سایر کاربران اینترنت و تطابق با قوانین حاکم بر محیط سرویس دهندگانی است که ایران ادز از سرویس آنها استفاده می کند. این شرایط جامع و کامل نبوده و ایران ادز حق اضافه، حذف یا تغییر بندهای آنرا در هر زمان و بدون اطلاع قبلی پس از انتشار آنها در وبگاه iranadsco.com برای خود محفوظ می دارد. هرگونه شکایت و گزارش در مورد تخطی کاربران از این شرایط می بایست از طریق ایمیل یا فکس به صورت کتبی به ایران ادز اعلام گردد.

در اینجا منظور از کانال همان کانال های تلگرام میباشد.

ایران ادز تابع قوانین تجارت الکترونیک و قوانین عمومی جمهوری اسلامی ایران می باشد.

شرح قوانین ایران ادز بصورت زیر می‌باشد :

 1. مدیران کانال ها مجاز به انتشار تبلیغات در هیچ جای دیگری به جز همان کانالی که برای انتشار تبلیغات انتخاب کرده اند نمیباشند.
 2. مدیران کانال ها حق تغییر در متن و یا تصویر تبلیغات را ندارند و در صورتی که این امر مشخص شود ایران ادز میتواند با متخلف برخورد کند و درآمد وی را مسدود نماید.
 3. تمامی کانال هایی که مخالف قوانین جمهوری اسلامی میباشند تایید نمیشوند.
 4. اگر چنانچه پس از ثبت کانال نسبت به حذف آن اقدام نمایید، در صورتی که هزینه ای برای ثبت آن دریافت شده باشد بازگشت پذیر نمیباشد.
 5. هرگونه سوء استفاده از سایت و اقدام به هک آن موجب مسدودسازی حساب کاربر خواهد شد.
 6. کاربر باید اطلاعات تماس و حساب بانکی خود را به صورت صحیح وارد کند، در غیر اینصورت هرگونه اشتباهی متوجه ایران ادز نخواهد بود.
 7. حداقل مبلغ برای واریز وجه کاربر ۱۰ هزار تومان میباشد.
 8. هرگونه عملی که باعث فریب کاری ایران ادز شود در نتیجه آن حساب کاربر مسدود میشود.
 9. تمامی مکاتبات رسمی این شرکت بوسیله پست الکترونیک و یا درخواست پشتیبانی صورت می پذیرد و کاربر موظف به بررسی پست الکترونیک ارایه شده جهت دریافت اطلاعیه های این شرکت می باشد. در صورت عدم توجه کاربر هیچگونه مسئولیتی متوجه این شرکت نخواهد بود.
 10. ایران ادز حق دارد در هر زمانی نسبت به چک کردن اطلاعات کانال ها اقدام کند و از قانونی بودن آنها اطمینان حاصل آورد.
 11. پشتیبانی خدمات مطابق ساعات مندرج در قسمت پشتیبانی در وب سایت و از طریق “ناحیه کاربری” بوسیله ثبت درخواست پشتیبانی صورت می پذیرد. بدلایل امنیتی امکان ارایه پشتیبانی و ایجاد تغییرات در خدمات یا ارایه اطلاعات از طریق تلفن یا پست الکترونیک امکانپذیر نمی باشد.
 12. مالیات بر ارزش افزوده در حال حاضر بر روی خدمات ارایه شده دریافت نمی گردد.

ایران ادز در هر زمانی میتواند محتوای شرایط استفاده از خدمات را بدون اطلاع قبلی تغییر دهد بنابراین توصیه می شود بصورت متوالی این قسمت را بررسی فرمایید.

در انتها یادآور میشوم کارشناسان ایران ادز به صورت مداوم موارد بالا را بررسی میکنند و در صورت مشاهده برخوردهای لازم انجام خواهد شد.

میخواهم عضو کانال ایران ادز شوم

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق به شرکت ایران ادز می‌باشد.