شرایط و قوانین سایت ایران ادز

کلیه کاربران سایت ایران ادز (ایران ادز، iranadsco.com، سایت، ما، دامنه های ایران ادز، شبکه های اجتماعی ایران ادز) و کلیه کاربران سرویس های سایت و کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی و کلیه صاحبان کانال های تلگرام (کانال) پس از تهیه هر یک از سرویس های ایران ادز و یا عضویت در آن، موظف به رعایت کامل شرایط سرویس سایت می باشند. ماهیت این شرایط برای تضمین رعایت حقوق سایر کاربران اینترنت و تطابق با قوانین حاکم بر محیط سرویس دهندگانی است که ایران ادز از سرویس آنها استفاده می کند. این شرایط جامع و کامل نبوده و ایران ادز حق اضافه، حذف یا تغییر بندهای آن را در هر زمان و بدون اطلاع قبلی پس از انتشار آنها در سایتiranadsco.com برای خود محفوظ می دارد. هرگونه شکایت و گزارش در مورد تخطی کاربران از این شرایط و قوانین می بایست از طریق ایمیل یا فکس به صورت کتبی به ایران ادز اعلام گردد:

ایران ادز تابع قوانین تجارت الکترونیک و قوانین عمومی جمهوری اسلامی ایران می باشد.

شرح قوانین ایران ادز بصورت زیر می‌باشد :

 1. ایران ادز تابع قوانین تجارت الکترونیک و قوانین عمومی جمهوری اسلامی ایران می باشد.
 2. مدیران کانال ها مجاز به انتشار تبلیغات در هیچ جای دیگری به جز همان کانالی که برای انتشار تبلیغات انتخاب کرده اند، نمی باشند.
 3. مدیران کانال ها حق تغییر در متن و یا تصویر تبلیغات را ندارند و در صورتی که این امر مشخص شود ایران ادز می تواند با متخلف برخورد کند و درآمد وی را در سایت مسدود نماید.
 4. تمامی کانال هایی که مخالف قوانین و موازین جمهوری اسلامی ایران هستند، تایید نمی شوند.
 5. اگر پس از ثبت کانال نسبت به حذف آن اقدام شود، در صورتی که هزینه ای برای ثبت آن دریافت شده باشد، بازگشت هزینه و وجه امکان پذیر نمی باشد.
 6. هرگونه سوء استفاده از سایت و اقدام به هک آن موجب مسدودسازی حساب کاربر خواهد شد.
 7. کاربر باید اطلاعات تماس و حساب بانکی خود را به صورت صحیح وارد کند. در غیر اینصورت مسئولیت هرگونه اشتباهی متوجه ایران ادز نخواهد بود.
 8. حداقل مبلغ برای واریز وجه کاربر 30 هزار تومان می باشد.
 9. مدت زمان واریز وجه پس از درخواست کاربر، بین 3 تا 7 روز به طول خواهد انجامید. با این وجود، ایران ادز می کوشد واریز وجه را در اسرع وقت انجام دهد.
 10. هرگونه عملی که باعث فریب کاری ایران ادز شود به مسدود شدن حساب کاربری منجر خواهد شد.
 11. تمامی مکاتبات رسمی این شرکت به وسیله پست الکترونیک و یا درخواست پشتیبانی صورت می پذیرد و کاربر موظف به بررسی پست الکترونیک ارایه شده جهت دریافت اطلاعیه های این شرکت می باشد. در صورت عدم توجه کاربر به این مورد، هیچگونه مسئولیتی متوجه ما نخواهد شد.
 12. ایران ادز حق دارد در هر زمان، نسبت به بررسی اطلاعات کانال ها اقدام نموده و از قانونی بودن آنها اطمینان حاصل نماید.
 13. پشتیبانی خدمات مطابق ساعات مندرج در قسمت پشتیبانی در وب سایت و از طریق “ناحیه کاربری” بوسیله ثبت درخواست پشتیبانی صورت می پذیرد. به دلایل امنیتی، امکان ارایه پشتیبانی و ایجاد تغییرات در خدمات یا ارایه اطلاعات از طریق تلفن یا پست الکترونیک امکان پذیر نمی باشد.
 14. در حال حاضر، مالیات بر ارزش افزوده بر روی خدمات ارایه شده دریافت نمی گردد.
 15. پرداخت در ایران ادز پس از اعلام "درخواست واریز" توسط کاربر در سایت مورد بررسی قرار می گیرد.
 16. ایران ادز در رد یا قبول درخواست واریز افراد خاطی و متقلب اختیار کامل دارد.
 17. به دلیل تعدد واریزی ها، ممکن است واریز وجه زمانی بین یک هفته تا یک ماه به طول بیانجامد. ایران ادز در مورد زمان پرداخت هیچ زمانی را متضمن نمی شود اما می کوشد در اسرع وقت واریز را انجام دهد.
 18. ایران ادز در هر زمانی می تواند محتوای شرایط استفاده از خدمات را بدون اطلاع قبلی تغییر دهد بنابراین توصیه می شود بصورت متوالی بخش «شرایط و قوانین» ما را بررسی نمایید.
 19. کلیه تبلیغات باید بر اساس قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران بوده و ایران ادز هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال شعارها، مطالب و تصاویر مورد استفاده در آگهی‌های نمایش داده شده را ندارد و این مورد مستقیما برعهده آگهی‌دهنده خواهد بود.
 20. ایران ادز برای رد و قبول آگهی مختار است و می‌تواند براساس قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران و سیاست پذیرش آگهی تصمیم‌گیری کند.
 21. ایران ادز مختار است در صورت دریافت هرگونه اخطار از مراجع قضایی، انتظامی و نهادهای ذیربط در فضای مجازی نسبت به نمایش آگهی‌های خاص، موقتا آگهی مربوطه را غیر فعال و یا لغو نماید و مسئولیت هرگونه خسارت ناشی از آن بر عهده آگهی دهنده خواهد بود.
 22. کارشناسان ایران ادز به صورت مداوم موارد بالا را بررسی می کنند و در صورت مشاهده، برخوردهای لازم انجام خواهد شد.

قوانین حریم شخصی کاربران

حفاظت از حریم شخصی کاربران

سایت ایران ادز، حریم شخصی اعضاء و بازدید کنندگان اش را محترم شمرده و به حفاظت از اطلاعات شخصی اعضاء و بازدید کنندگان خود پایبند است. ما به هیچ عنوان، هیچ یک از اطلاعات شخصی شما را در هنگام بازدید از سایت جمع آوری نمی کنیم مگر اینکه شما، آن اطلاعات را در فرم عضویت سایت و یا فرمهای دیگر در اختیار ما قرار دهید. شما می توانید مطمئن باشید که این اطلاعات تنها برای حفظ ارتباط ما و شما مورد استفاده قرار خواهند گرفت.

اطلاعات جمع آوری شده و یا دریافت شده

برای استفاده از ایران ادز، شما به یک آدرس ایمیل معتبر و یک شماره موبایل معتبر نیاز دارید. در ایران ادز، بسته به نوع خدماتی که شما انتخاب می کنید از شما اطلاعات دریافت می شود. لازم به ذکر است که نام کاربری شما به طور عمومی نمایش داده نمی شود و افراد دیگر قادر به مشاهده هیچ یک از اطلاعات شما نمی باشند.

ما اطلاعات را چگونه استفاده می کنیم؟

سایت ایران ادز اطلاعات شخصی شما را مورد مبادله یا اجاره یا فروش، به هیچ شخص حقیقی یا حقوقی ثالث قرار نخواهد داد. ما از اطلاعات تماسی که در اختیار ما قرار داده اید، در جهت برقراری خدمات به شما استفاده می نماییم. در همین راستا از اطلاعات بانکی شما تنها در فرایند پرداخت استفاده خواهیم نمود. ما اطلاعات شخصی و حساب کاربری مشتری را فاش نخواهیم کرد مگر اینکه متقاعد شویم افشای این اطلاعات در جهت شناسایی یا تماس یا اقامه دعوی علیه کسی باشد که باعث صدمه و خسارت به حقوق و اموال سایت ایران ادز یا اعضاء سایت ایران ادز یا دیگران شده باشد. ما ممکن است اطلاعاتی را مطابق با قانون در جایی که سایت ایران ادز متقاعد شود که قانون نیازمند این اطلاعات است، در اختیار مقامات قضایی قرار دهیم. سایت ایران ادز همچنین، محتویات هیچ نامه الکترونیکی، یا مراسلات و مکاتباتی که برای اعضاء خود ذخیره کرده را برای هیچ شخص ثالثی افشا نخواهد کرد مگر در مواردی که:

 1.  موضوع سلامت و ایمنی عمومی مطرح باشد،
 2.  مورد نیاز برای انجام سفارش و بررسی های حقوقی باشد که سایت ایران ادز به صلاحدید خود منفردا آن را لازم بداند.
 3.  لازم باشد که برای پیگیری امور قانونی در اختیار مقامات قضایی قرار گیرد.

توجه داشته باشید که سایت ایران ادز ممکن است اطلاعات جمع آوری شده را در جهت اطلاع رسانی محصولات و خدمات خود مورد استفاده قرار دهد.

کوکی ها (Cookies)

اطلاعاتی که تحت عنوان کوکی در رایانه کاربر ذخیره می شود به ما کمک می کند خدمات بهتری را در سایت ایران ادز به شما ارائه دهیم.

تغییر در قوانین و مقررات سایت

سایت ایران ادز، حق تغییر قوانین و مقررات در هر زمان را بر خود محفوظ می دارد. ما به شما توصیه می کنیم که برای اطلاع از این تغییرات، به صورت دوره ای به سایت مراجعه کنید. پس از هر تغییر فرض ما بر این است که شما آن تغییر را پذیرفته اید. نسخه قابل استناد این سند، آخرین نسخه موجود در سایت خواهد بود.

ارتباط با ما

اگر شما پرسش یا نگرانی در مورد این سند خط مشی دارید، می توانید آن را از طریق لینک تماس با ما در پایین صفحات سایت مطرح کنید.

میخواهم عضو کانال ایران ادز شوم

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق به شرکت ایران ادز می‌باشد.